iso menu
iconSelvit s.r.o. na Google Maps
SELVIT spol. s r.o.
Tichá 15A/8560
010 01 Žilina
icon+421/41 5689416, 5689484
iconselvit@selvit.sk
iconщаб
СЕЛВИТ БЪЛГАРИЯ ООД
Гр.Бяла 7100
ул.Шипка № 6 Русенска област
icon+359(0)898668908
iconbulgaria@selvitbg.eu

Defibrilátor ZOLL X séria

Extrémne malý ľahký a výkonný

ZOLL X séria je zhruba o polovicu menšia a ľahšia ako ostatné defibrilátory s podobnou konfiguráciou.

Veľký, jasný LCD displej možňuje zobraziť pod sebou až 4 krivky alebo 12 zvodové EKG

Defibrilátor je vybavený najnovšou a najpokročilejšou monitorovacou technológiou vrátane "zlatého štandardu" MASIMO® pre monitorovanie SpO2 a Welch Allyn Rapid NIBP technológie, ktorá umožňuje merať tlak krvi už počas fázy nafukovania manžety.

X séria vykonáva pravidelnú samokontrolu, v prípade zistenia problému hlási túto skutočnosť užívateľovi prostredníctvom indikátora v pravom hornom rohu predného panelu.

 

Komplexná KPR technológia

Technológia Real CPR Help®

Poskytuje spätnú väzbu v reálnom čase. Prostredníctvom hlasových a obrazových pokynov pomáha X séria užívateľovi dosiahnuť vysoko kvalitnú kardiopulmonálnu resuscitáciu.

Technológia CPR DashboardTM

Po pár stlačeniach hrudníka pacienta sa v hornej časti obrazovky defibrilátora zobrazí okno s indikátormi, ktoré  záchranárovi pomôžu dosiahnuť vysokokvalitnú KPR.

Unikátna technológia See-Thru CPR®

Defibrilátor X série môže byť vybavený systémom filtrácie EKG signálu "See-Thru CPR®". Záchranár vidí na monitore 2 signály, jeden aktuálne ovplyvnený stláčaním hrudníka pacienta a druhý filtrovaný signál už bez artefaktov. Vďaka tomu záchranár nemusí prerušovať resuscitáciu.

 

Patentovaná defibrilačná technológia RBW

Kompenzácia špičkového prúdu. Unikátny systém odporových elementov, ktoré sa zapínajú a vypínajú rádovo v intervale desatín milisekúnd. Tento systém umožňuje eliminovať špičkový prúd výboja a optimalizuje priemerný prúd.

 

Špičkové snímanie EKG a možnosti spracovania dát