iso menu
iconSelvit s.r.o. na Google Maps
SELVIT spol. s r.o.
Tichá 15A/8560
010 01 Žilina
icon+421/41 5689416, 5689484
iconselvit@selvit.sk
iconщаб
СЕЛВИТ БЪЛГАРИЯ ООД
Гр.Бяла 7100
ул.Шипка № 6 Русенска област
icon+359(0)898668908
iconbulgaria@selvitbg.eu

Vákuové matrace

Vákuový matrac RedVac Combi, 99 komorový, 200x85/104/50cm, 9kg

Popis produktu:
Kombinovaný matrac 2 v 1 - matrac na ležadlo / nosidlo s plnou funkčnosťou vákuového matraca.

Matrac Combi RedVac POLY-VM9000 - tvarovaná - 99 komorový, 12 držadiel; 200x85 / 104 / 50cm, hmotnosť 9kg

Systém RedVac vyhovuje vysokým štandardom horských služieb, ako aj ostatných záchranných zložiek vďaka inovatívnym riešeniam, ktoré charakterizujú všetky produkty RedVac.

Patentovaný multi-komorový systém - udržuje polystyrénové guličky v správnej pozícii a tým eliminuje nutnosť pre ťažké a časovo náročné ručné rozhrňovanie nahromadenej vnútornej výplne. Tento systém tak umožňuje rýchlu, bezpečnú a jednoduchú aplikáciu vo všetkých situáciách. Jednoduchá manipulácia a najnižšia možná hmotnosť a veľkosť pre ľahký transport a skladovanie.

Odolný vonkajší materiál - pre získanie vynikajúcej životnosti, odolnosti proti oderu a tlaku, jednoduchého čistenia a dezinfekcie, pohodlia a bezpečia pre pacienta bola zvolená špeciálna bio-kompatibilná TPU vrstva. Vďaka tomu je možné používať výrobky RedVac v širokom teplotnom rozsahu: od - 30 ° C do + 70 ° C.

Uchytenie madiel a popruhov - špeciálne vlastnosti materiálu umožňujú vytvorenie dvoch unikátnych systémov uchytenia popruhov a madiel. Tieto unikátne systémy dovoľujú užívateľovi voľne umiestňovať popruhy a madlá podľa potreby. Vďaka tomuto systému sú popruhy a madlá pri čistení alebo výmene ľahko odnímateľné a sú tak eliminované oblasti zachytávajúce tekutiny.

Vákuový ventil - ventil je veľmi ľahko použiteľný aj pri nasadených rukaviciach. Pri zastavení odsávaní sa ventil automaticky uzavrie, aby nedochádzalo k strate vákua napríklad pri skĺznutiu pumpy.

Rozlišovacie štítky - prakticky nezničiteľný štítok s individuálnym sériovým číslom a dátumom výroby je na každom produkte RedVac. Navyše je možné na želanie produkty RedVac vybaviť aj logom kupujúceho.

CE certifikácia - všetky RedVac produkty sú certifikované značkou CE a sú kompatibilné s RTG, CT a MR.